Fatih Ekrem Bahadır
01

İSİM

Fatih Ekrem Bahadır

MESLEK

Yabancı Dil Eğitmeni

EPOSTA

mail@fatihbahadir.com

TELEFON

(+90) 532 603 77 22

01

Hem Organik Hem Glütensiz Ürünler

Evinizde aileniz ve çocuklarınız için hem organik hem de glütensiz ürünler mi arıyorsunuz? Bu ürünlerin tamamını Naturpy mağazasında bulabilirsiniz. Organik, glütensiz ve vegan ürünlerin üstüne isterseniz süt ve yumurta içermeyen, hiçbir alerjen bulundurmayan ürünleri bile bulabilirsiniz. Organik ve glütensiz ürünler temalı Naturpy mağazası her ne kadar Ankara’da bulunsa da web sitelerinde bulunan her ürünü kapınıza kadar getiriyorlar.

Glütensiz, organik ve vegan ürünler adı altında Metro, Joker gibi AVM’lerde Naturpy ürünlerini bulabilirsiniz. Organik ürünler kategorisinde ise sadece bakliyat ürünleri ile kısıtlı kalmayıp atıştırmalık ürünleri ve diğer tüketici ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

Glütensiz Ürünler

Naturpy Glütensiz Ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz. Analiz raporları, Tüketici güven ödülleri ile rağbet gören Naturpy ürünleri gün geçtikçe kalitesine kalite katıyor ve ödüllere doymuyor. Naturpy markası olarak Glütensiz beslenen Çölyaklı tüketicilerimiz için özel olarak Türkiye’de en uygun fiyat garantisi ile kalitesi yüksek, katkı maddeleri içermeyen doğal ürünler üretiyor ve tüketicilerimizin beğenisini kazanıyoruz.

Ürün Yelpazemiz

Anne ve bebekler için doğal beslenmenin önemi ortadadır. Bünyeleri çok hassas olan bebeklere ve annelere özel olarak sağlıklı, organik, katkısız ürün satışlarımız devam etmektedir. Bitki çayları, bebek çorbaları, bebek şampuanları, arı sütü ürünleri ve anne emzirme içecekleri, lohusa şerbeti şekeri vb. gibi ürünlerimiz mevcuttur.

Glütensiz ürünlere büyük bir ağırlık veren firmamızda hem Naturpy hem de farklı markalar altında glütensiz ürünleri satın almanız mümkündür. Organik keçiboynuzu özü, glütensiz keçiboynuzu ezmesi, Hurmella, glütensiz çıtır toplar ve glütensiz sıvı tatlandırıcı Stevia gibi sağlıklı ve glütensiz beslenmeye uygun ürünlerimizle kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Naturpy, Tek Tıkla Glütensiz, Organik, Vegan, Doğal Ürünler Kapınıza Gelsin!

Özellikle 2017, 2018, 2019 Tüketici güven ödülleri ve Avrasya ödülleri ile bizleri gururlandıran tüketicilerimize en uygun fiyatlarla glütensiz ürünler sağlamaya devam ediyoruz. Bilinen markalar ve tavsiye ettiğimiz markaları bünyemizde barındırıyoruz. Kalitesini araştırmadığımız ürünleri satışa sunmuyoruz.

Optinaturel İlaç & Gıda Sanayi olarak 2011-2012 senesinden itibaren birkaç alanda doğal ve sağlıklı yaşam için ürün satış faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ürün yelpazemizde kendi markamıza ait ürünler olduğu gibi aynı zamanda kabul gören ve kaliteli olan başka marka ve formattaki ürünler de bulunmaktadır.

Optinaturel İlaç & Gıda Sanayi şu an itibariyle anne-bebek ürünleri, organik ve doğal ürünler, aktariye & gıda ürünleri, glütensiz ürünler, diyabetik ürünler, kozmetik & kişisel bakım ürünleri ve Naturpy markalı ürünler satmaktadır. www.naturpystore.com.tr isimli resmî web sitemizde online olarak tüm ürünlerimize kısa sürede ulaşabilir, hepsini detaylıca inceleyebilirsiniz. Tüm ürün kategorileri ana sayfanın üst menüsünde yer almaktadır.

Türkiye’nin birçok noktasından ürünlerimize online satış mağazamız sayesinde ulaşabileceğiniz gibi başka kanallar aracılığıyla da firmamızdan ürün satın almanız mümkündür.

Not: Bu bir reklam içeriğidir. Glütensiz & Vegan beslenenlere destek amacıyla yayınlanmıştır. Hiçbir kâr amacı gütmemektedir.